Ferdinand: Tuchel musi wykonać jeszcze sporo pracy
Ferdinand: Tuchel musi wykonać jeszcze sporo pracy

Ferdinand: Tuchel musi wykonać jeszcze sporo pracy

Według legendy Manchesteru United, nowy szkoleniowiec Chelsea ma jeszcze sporo do zrobienia po pierwszym meczu. The Blues zremisowali na Stamford Bridge 0:0 przeważając praktycznie w całym meczu.

Tuchel przeprowadził zaledwie jedną sesję treningową. Ferdinand uważa, że aby Niemiec uzyskał swój punkt widzenia, chciał widzieć to co chce, to musi poświęcić jeszcze sporo pracy.

– Na boisku treningowym będzie musiał przedstawić swoją taktykę i upewnić się, że wszyscy ją rozumieją, i że nie chodzi tylko o posiadanie.

– W takim meczu musisz chcieć atakować i ranić drużyny. Mówiliśmy o tym w przerwie, a na początku drugiej niewiele się zmieniło. Dopiero gdy pojawił się Pulisic oraz Mount, którzy wyglądali lepiej, byli groźniejsi.

– Słuchajcie, nie mogę go oceniać po tej grze.

Źródło: BT Sport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW