Pep Guardiola o zatrudnieniu Thomasa Tuchela - Chelsea24News
Pep Guardiola o zatrudnieniu Thomasa Tuchela
Pep Guardiola o zatrudnieniu Thomasa Tuchela

Pep Guardiola o zatrudnieniu Thomasa Tuchela

Pep Guardiola uważa, że Thomas Tuchel będzie wyjątkowym menedżerem The Blues. Niemiec przejął stery nad piłkarzami Chelsea, po poniedziałkowym zwolnieniu Franka Lamparda. We wtorkowy wieczór, Tuchel spotkał się już z piłkarzami i przeprowadził pierwszy trening.

Podczas swojego pobytu w Bayernie, Hiszpan mierzył się z Tuchelem na boiskach Bundesligi. Niemiec prowadził wtedy Mainz oraz Borussię Dortmund. W sezonie 15/16, Tuchel na koniec sezonu tracił do Bayernu Guardioli 10 punktów. W tym samym sezonie Borussia uległa Bawarczykom w finale Pucharu Niemiec, dopiero po rzutach karnych.

– Witamy. Thomas jest wyjątkowym menedżerem. Jestem pewny, że odniesie sukces z Chelsea. Miło go widzieć ponownie, w tym kraju.

– Gdy prowadziłem Bayern, mierzyłem się przeciwko Mainz, które on prowadził. W ostatnim sezonie w Borussi wykonał świetną pracę, grali wtedy na wybitnym poziomie. Walczyliśmy do końca, aby zdobyć tytuł.

– Jest dla mnie przyjacielem i cieszę się, że znów się zobaczymy.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW