Hudson-Odoi ujawnił, jakie wskazówki otrzymał od Tuchela
Hudson-Odoi ujawnił, jakie wskazówki otrzymał od Tuchela

Hudson-Odoi ujawnił, jakie wskazówki otrzymał od Tuchela

Przez wielu uznany za zawodnika meczu z Wolves – Callum Hudson-Odoi – ujawnił, jakie wskazówki otrzymywał od nowego szkoleniowca Chelsea, Thomasa Tuchela.

Hudson-Odoi spotkanie z Wolves rozpoczął nietypowo, bo na prawym wahadle. Co radził mu Tuchel?

– To było dla mnie coś zupełnie nowego. Pierwszy raz spróbowałem gry na wahadle na treningu i czułem się dobrze, grając na tej pozycji. W przyszłości również nie będę miał problemu z tym, gdzie mnie trener będzie ustawiał. Jeśli poprosi mnie, abym zagrał w nowej roli, to po prostu dam z siebie wszystko.

– Tuchel chce, abym był bardziej bezpośredni i częściej atakował obrońców. Kazał mi grać po linii, jak najszerzej, pracując z przodu i z tyłu. Naciska również na to, aby zawodnicy atakujący ciągle poszukiwali goli i asyst.

– Tuchel wymaga tego od nas, abyśmy poszukiwali niekonwencjonalnych sposobów przedarcia się przez linię wroga. Oczekuje od nas dobrych podań.

– Czułem się naprawdę dobrze przez całe spotkanie. Starałem się ciągle naciskać na mojego obrońcę, wydaje mi się, że jako zespół poradziliśmy sobie bardzo dobrze.

– Ciężko pracowaliśmy, by przełamać ich pięcioosobową linię obrony. Czasami jednak było to bardzo trudne. Wolves potrafiło się bardzo szybko reorganizować, nawet po tym, jak przebiliśmy ich barierę ochronną. Wykonanie dobrego ostatniego podania w takich warunkach jest trudne.

– Musimy być bardziej dokładni w naszych dośrodkowaniach i podaniach. Tak dokładni, by ułatwić jak najbardziej wykończenie. Mam nadzieję, że poprawimy to w niedzielę.

– Tuchel w przerwie powiedział nam, abyśmy zachowali tę samą mentalność i styl gry, ponieważ idzie nam bardzo dobrze. Mnie za to doradzał, abym od samego początku był bardzo agresywny. Wszystkie zadania wykonywaliśmy, ale niestety nie zdobyliśmy gola.

– Według mnie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Na przyszłość będziemy bardziej dokładni pod bramką rywala.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW