Michael Owen skrytykował pierwszy mecz Chelsea pod wodzą Tuchela
Michael Owen skrytykował pierwszy mecz Chelsea pod wodzą Tuchela

Michael Owen skrytykował pierwszy mecz Chelsea pod wodzą Tuchela

Michael Owen nie szczędził słów krytyki w stronę nowego trenera Chelsea – Thomasa Tuchela. Anglik określił mecz The Blues jako bardzo słaby.

– Myślę, że był to bardzo słaby mecz. Trzeba też powiedzieć, że Chelsea po prostu zaprezentowała się słabo. Zespół miał tak duże posiadanie piłki, a mimo to nie wyglądał jakby chciał zdobyć bramkę.

– Przyzwyczailiśmy się do Chelsea Franka Lamparda – strzelająca i tracąca dużo goli. Tamten zespół chciał zdobywać gole przebywając w wielu różnych miejscach na boisku. Wczoraj gra była bardzo jednowymiarowa, a drużyna miała mało okazji do zdobycia bramki.

– Podoba mi się za to sposób wypowiedzi Tuchela – jest pozytywny, skupia się na właściwych rzeczach. Jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to jest przebywać z takim trenerem w jednej szatni. To świetne uczucie, gdy manager jest miły i tłumaczy piłkarzom, dlaczego widzi przyszłość w jasnych kolorach.

– Myślę, że w przyszłości gra jego drużyny będzie miła dla oka, wczoraj jednak wyglądało to bardzo słabo.

– Chelsea ma perspektywicznego trenera i graczy, zainwestowała sporo pieniędzy, ma bardzo dobrą młodzież. My nie krytykujemy bezpośrednio Tuchela, jest nam po prostu przykro za to, co stało się z Lampardem. Jestem jednak pewny, że Chelsea w przyszłości będzie sobie dobrze radzić.

Źródło: Metro

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW