Silva i Jorginho z nowymi kontraktami ? - Chelsea24News
Silva i Jorginho z nowymi kontraktami ?
Silva i Jorginho z nowymi kontraktami ?

Silva i Jorginho z nowymi kontraktami ?

Chelsea prowadzi rozmowy z Thiago Silvą oraz Jorginho w sprawie nowych kontraktów. Brazylijczyk dołączył do zespołu w sierpniu 2020 roku po wygaśnięciu umowy z PSG. Przedłużenie kontrakty nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ 37-latek wniósł bardzo dużo do drużyny.

Co prawda, Silva swoją szczytową formę ma już za sobą, ale posiada ogromne doświadczenie. Jego przyjście miało bardzo dobry wpływ na Zoume z którym tworzą niesamowity duet stoperów. Mimo ostatnich porażek Chelsea, Thiago Silva jest wyróżniającą się postacią w drużynie Thomasa Tuchela.

Jorginho z nowym kontraktem w Chelsea? O ile pierwsze nazwisko i przedłużenie kontraktu nie robi na nas wrażenia, tak rozmowy Jorginho w sprawie umowy są szokujące. Włoch dołączył do Chelsea w 2018 roku z Napoli za kwotę 57 mln. 29-latek średnio odnalazł się w Anglii, w sezonach 2019/2020 i 2020/2021 walczył o regularną grę i miejsce w podstawowym składzie.

Obecna umowa pomocnika z The Blues obowiązuje do 2023 roku. Jorginho ma 29 lat, a co więcej nie jest podstawowym graczem, więc rozmowy o przedłużaniu kontraktu mogą wydawać się nieco dziwne. Włoski dziennikarz, Gianluigiego Longari napisał na Twitterze, że Chelsea ma zamiar przedłużyć umowę z Thiago Silvą do 2023 roku, a z Jorginho do 2025 roku.

Źródło: 101greatgoals

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW