Gilmour z dwoma opcjami na wypożyczenie - Chelsea24News
Gilmour z dwoma opcjami na wypożyczenie
Gilmour z dwoma opcjami na wypożyczenie

Gilmour z dwoma opcjami na wypożyczenie

West Ham United i AFC Bournemouth to zespoły które prawdopodobnie stoczą walkę o zawodnika The Blues. Młody Szkot dalej nie może przebić się do podstawowej jedenastki, pomimo zmiany szkoleniowca stąd potrzeba wypożyczenia reprezentanta Szkocji.

Billy nie pojawił się nawet w kadrze meczowej na spotkanie z Burnley, nie był kontuzjowany. Co wiążę się z prawopodobną przeprowadzką zawodnika. Obecnie przewijają się nazwy dwóch zespołów. Oba zespoły są w czołówce swoich lig i walczą o jak najwyższe cele.

Młoty są rewelacją Premier League. Zgromadzili dwa oczka więcej niż ekipa Chelsea, obecnie zajmują 5 miejsce. Billy może trafić pod skrzydła swojego rodaka Davida Moyesa, który niewątpliwe miał oko na młodego zawodnika od dłuższego czasu. Jednakże wydaje się, że mógłby tam liczyć na role pierwszego rezerwowego, ponieważ niepodważalną pozycję ma duet Soucek-Rice.

W zespole Wisienek Szkot powinien dostawać więcej szans na grę, jednakże do zespołu niedawno dołączył ograny na najwyższym szczeblu Jack Wilshere, który może lekko skomplikować potencjalną sytuacje w drużynie. Zespół znajduje się obecnie na miejscu dającym prawo do gry w barażach, pomimo lekkiej obniżki formy.

Źródło: football.london

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW