Azpilicueta: To był świetny występ
Azpilicueta: To był świetny występ

Azpilicueta: To był świetny występ

Wczoraj po bardzo dobrym meczu Chelsea wygrała domowe spotkanie z Burnley. Gole dla The Blues strzelali Cesar Azpilicueta oraz Marcos Alonso.

Po spotkaniu wypowiedział się Azpilicueta.

– Widziałem okazję do biegu w pole karne Burnley. Callum spisał się świetnie, ponieważ stworzył dla mnie przestrzeń. Nie miałem dużo czasu do namysłu, musiałem po prostu strzelić tak szybko, jak tylko było to możliwe.

– Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi. Minął ponad rok, od kiedy strzeliłem ostatnią bramkę. Nie jestem do tego przyzwyczajony. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i wygraliśmy to spotkanie.

– To był świetny występ. Kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy okazje i dobrze się broniliśmy. Burnley nie oddało strzału na bramkę. To pokazuje, jak solidny był to występ w naszym wykonaniu.

Kapitan Chelsea wypowiedział się również o Marcosie Alonso oraz o Thomasie Tuchelu.

– Marcos pokazał swoją jakość w polu karnym i w przeszłości strzelał dla nas wiele ważnych goli. Wrócił na boisko i strzelił bramkę. Wszyscy wiemy, co może dać drużynie.

– Wszyscy w drużynie są ważni. U nowego menedżera każdy zaczynał z czystą kartą.

– Jesteśmy daleko od tego, czego chcemy, ale z nowym trenerem możemy walczyć o największe cele. Każdy jest bardzo ambitny, chcemy dawać z siebie wszystko, aby zajść jak najdalej we wszystkich rozgrywkach. Pracujmy dalej, bo w czwartek czeka nas bardzo ważny mecz.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW