Cesar Azpilicueta: Chelsea zasługuje na to, aby walczyć o wszystko
Cesar Azpilicueta: Chelsea zasługuje na to, aby walczyć o wszystko

Cesar Azpilicueta: Chelsea zasługuje na to, aby walczyć o wszystko

Kapitan Chelsea, Cesar Azpilicueta uważa, że Chelsea ma wszystko aby grać pod skrzydłami nowego menedżera, Thomasa Tuchela. Po niedzielnym zwycięstwie nad Burnley, Chelsea przesunęła się na siódme miejsce w tabeli. Był to drugi mecz pod wodzą nowego szkoleniowca.

– Chelsea zawsze powinna wygrywać, to jej DNA. Zawsze gramy aby wygrywać. Chelsea zasługuje na to, aby walczyć o wszystko. Jesteśmy daleko od miejsca, w którym chcielibyśmy być, ale z nowym menedżerem mamy o co grać.

– Każdy jest bardzo ambitny, chcemy dawać z siebie wszystko, aby zajść jak najdalej we wszystkich rozgrywkach. Pracujmy dalej, bo w czwartek czeka nas bardzo ważny mecz.

– Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo z Wolves. Dzisiaj znów walczyliśmy, żeby strzelać bramki, ale był to bardzo dobry mecz. Tworzyliśmy sporo szans i byliśmy solidni z tyłu. Nie dopuściliśmy do żadnego strzału, to był dobry występ.

Źródło: BT Sport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW