Chelsea i Liverpool w walce o Upamecano - Chelsea24News
Chelsea i Liverpool w walce o Upamecano
Photo Credit To upe
Chelsea i Liverpool w walce o Upamecano

Chelsea i Liverpool w walce o Upamecano

Według szefa Bayernu Karla-Heinza Rummenigge Chelsea oraz Liverpool są największą konkurencją dla Bayernu Monachium w wyścigu o podpisanie kontraktu ze środkowym obrońcą RB Lipsk- Dayotem Upamecano.

Upamecano jest uważany za jednego z najlepszych środkowych obrońców w europejskiej piłce nożnej. Latem będzie dostępny za jedyne 38 milionów funtów, jednak nową umowę ma podpisać w ciągu najbliższych tygodni.

Rummenigge uważa, że umowa nie została jeszcze potwierdzona, ale potwierdził zainteresowanie ze strony Chelsea i Liverpoolu mówiąc:

– Oprócz Bayernu Monachium jest jeszcze dwóch ciekawych konkurentów.

Agent Upamecano- Struth, poinformował wcześniej o zainteresowaniu angielskich klubów zawodnikiem, ale zasugerował, że to Bayern prowadzi w negocjacjach.

– Klauzula zwolnienia została ustalona ponieważ zawodnik zdecydował się na kolejny krok. Prawdopodobnie wydarzy to się latem, jednak mimo skłonności do opuszczenia klubu nie została podjęta jeszcze ostateczna decyzja.

– Klauzula wynosi 38 mln funtów, to szalona kwota w czasach koronawirusa. Od lata 2019 zmieniły się proporcje transferowe. Sądzę, że część klubów przy sprzedawaniu zawodników powinna się pozbyć wartości rynkowych. Oprócz Bundesligi tylko liga angielska nie straciła wartości. Hiszpańskie kluby finansowo nie są wstanie walczyć o zawodników.

-Nie jest tajemnicą to, że dwa angielskie kluby będą walczyć o Upamecano. Decyzja jednak zostanie podjęta i ogłoszona w ciągu kilku tygodni.

Źródło: Metro/Sport1

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW