Southampton zainteresowane wypożyczeniem Gilmoura - Chelsea24News
Southampton zainteresowane wypożyczeniem Gilmoura
Southampton zainteresowane wypożyczeniem Gilmoura

Southampton zainteresowane wypożyczeniem Gilmoura

Według najnowszych doniesień, Billy Gilmour jest bliski przenosin do Southampton w ramach wypożyczenia w ostatni dzień okienka transferowego. Młody reprezentant Szkocji będzie szukał większej ilości minut do gry.

Nastolatek dołączył do pierwszej drużyny w poprzednim sezonie za kadencji Franka Lamparda, gdzie zagrał dla Chelsea w 11 meczach. Jednak po przerwie spowodowanej kontuzją, Szkot w obecnym sezonie wystąpił w zaledwie 6 spotkaniach.

W każdym meczu w którym wystąpił, zbierał wysokie oceny, jednak teraz trenerem Chelsea jest Thomas Tuchel. Póki co, Szkot nie zmieścił się ani razu w meczowej kadrze w Premier League. W poprzednim tygodniu Gilmour miał poprosić działaczy Chelsea o możliwość wypożyczenia, ponieważ bardzo zależy mu na grze. Spowodowane jest to nadchodzącym Euro 2020.

Kolejny klub chętny wypożyczyć Gilmoura to rywal Chelsea, Southampton. „Święci” są tylko 4 punkty za The Blues w tabeli Premier League, rozgrywając jeden mecz mniej. Podobno rozmowy są już prowadzone i wszystko ma być dopięte przed końcem okienka transferowego.

Gra w solidnym, angielskim klubie z pewnością zwiększy szanse Gilmoura na powołanie do kadry, a przede wszystkim grę w narodowej reprezentacji podczas Euro 2020.

Źródło: Not the Old Firm

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW