Abramowicz kontaktował się z zawodnikami Chelsea w sprawie rasizmu - Chelsea24News
Abramowicz kontaktował się z zawodnikami Chelsea w sprawie rasizmu
Abramowicz kontaktował się z zawodnikami Chelsea w sprawie rasizmu

Abramowicz kontaktował się z zawodnikami Chelsea w sprawie rasizmu

W zeszłym tygodniu Reece James ujawnił na Instagramie rasistowskie wiadomości, które często dostaje. Po porażkach swoich drużyn, takie wiadomości dostali również Alex Tuanzebe, Anthony Martial i Romaine Sawyers.

Roman Abramowicz miał wysłać list do zawodników w Chelsea, w którym poinformował, że jest w stanie podarować fundusze na rozwiązanie problemu rasizmu.

– Jestem zbulwersowany wiadomościami, które dostał Reece.

– W naszym klubie i otoczeniu nie ma miejsca na rasizm. Chelsea jest zaangażowana w zwalczanie rasizmu, antysemizmu i wszelkich form dyskryminacji.

– Chcę, abyście wiedzieli, że macie całkowite wsparcie moje i klubu. Rasistowskie zachowania względem Jamesa są następstwem wielu sytuacji, w których nasi zawodnicy stali się obiektem wyrażania nienawiści w mediach społecznościowych.

– Szokuje mnie fakt, że po obchodach Dnia Pamięci o Holokauście jako społeczeństwo nie wyciągnęliśmy żadnych wniosków ani konsekwencji, a hejt i rasizm dalej ma miejsce

Źródło: Metro

 

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW