Alan Hudson: Tuchel poradzi sobie lepiej z Wernerem i Havertzem, niż Frank
Alan Hudson: Tuchel poradzi sobie lepiej z Wernerem i Havertzem, niż Frank

Alan Hudson: Tuchel poradzi sobie lepiej z Wernerem i Havertzem, niż Frank

Legenda Chelsea, Alan Hudson uważa, że Thomas Tuchel poradzi sobie lepiej z Timo Wernerem i Kaiem Havertzem, niż zrobił to Frank Lampard. Od początku forma obu piłkarzy pozostawał wiele do życzenia. Co więcej, mówi się, że był to jeden z powodów zwolnienia Lamparda.

– Przyjrzy się Wernerowi i Havertzowi znając ich przeszłość, ale nie będzie miał tak dużej presji bo wie, że to nie on ich sprowadził.

– Oczywiście będzie starał się ich polepszać i myślę, że Wernerowi przydałby się psychiatra, bo wygląda jakby był na innej planecie, jakby proste rzeczy były dla niego za trudne. Musi popracować nad swoją głową więcej niż nad nogami. Jeśli Havertz chce udowodnić swoją wartość w tym trudnym czasie to zrobi to, bo jest bardzo utalentowany.

W ostatnim tygodniu Fabrizio Romano powiedział dla CaughtOffside, że Tuchel będzie starał się sprowadzić młodych piłkarzy z Bundesligi. Hudson uważa, że Niemiec wykona dobrą pracę z młodymi piłkarzami, których ma już u siebie w klubie.

– Nie jest zaskoczeniem, że trener ma innych piłkarzy na swoim celowniku, ale wydaje mi się, że powiedziano mu, aby pracował z tym, co ma do dyspozycji. Dodatkowo, kto ściąga piłkarzy, Marina Granowskaja czy trener, o czym przekonał się Frank.

– Na początek z 18-miesięcznym kontraktem, myślę, że ma wystarczający talent, aby poprawić wyniki oraz grę. W 18 miesięcy to wszystko, co może zrobić.

Źródło: CaughtOffside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW