Hakim Ziyech będzie w 100% gotowy na Tottenham
Hakim Ziyech będzie w 100% gotowy na Tottenham

Hakim Ziyech będzie w 100% gotowy na Tottenham

Jak informuje korespondent beIN Sports, Ibrahim Khadra, Marokańczyk będzie w pełni zdrów na czwartkowy pojedynek ze Spurs.

Ziyech rozpoczął sezon bardzo powoli, bowiem było to spowodowane urazem, którego doznał w meczu przedsezonowym z Brighton. W meczu z Burnley, Thomas Tuchel zdecydował się nie wystawiać Marokańczyka na boisku, aby ten był w pełni sił.

Mogło się jednak okazać, że Ziyech był po prostu wypalony, a mecz na wyjeździe był dobrą opcją, aby odpoczął i nie doznał kontuzji. Tak czy inaczej, odpowiedź poznamy w czwartek wieczorem, kiedy Tuchel poda wyjściową jedenastkę.

Ziyech wydaje się być gotowy do gry, a dziennikarz beIN Sports, Ibrahim Khadra potwierdził, że Marokańczyk jest w 100% gotowy do gry. Natomiast jeśli Niemiec zdecyduje się po raz kolejny nie wystawiać 27-latka, będzie można odnieść wrażenie, że chodzi jednak o coś więcej.

Źródło: CaughtOffside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW