David Alaba wstrzymuje się z decyzją w sprawie transferu do Realu Madryt
David Alaba wstrzymuje się z decyzją w sprawie transferu do Realu Madryt

David Alaba wstrzymuje się z decyzją w sprawie transferu do Realu Madryt

Obrońca Bayernu Monachium nie podpisał jeszcze wstępnej umowy z Realem Madryt, a wiele źródeł informowało o zawarciu umowy między hiszpańskim klubem, a Austriakiem.

SportBild oraz Express twierdzą, że Alaba gra na zwłokę, aby zobaczyć, czy pojawią się interesujące oferty z Premier League. Chelsea oraz Manchester United liczą na darmowy transfer w letnim okienku transferowym.

28-latek najprawdopodobniej odejdzie z Bayernu po odrzuceniu kilku ofert przedłużenia kontraktu, ponieważ żądał o wiele wyższej pensji. Piłkarzem interesuje się również Barcelona, jednak wszystko będzie zależeć od marcowych wyborów prezydenckich.

Źródło: SportBILD, Express

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW