Nicolas Anelka został dyrektorem sportowym francuskiego klubu!
Nicolas Anelka został dyrektorem sportowym francuskiego klubu!

Nicolas Anelka został dyrektorem sportowym francuskiego klubu!

Były napastnik m.in. Chelsea oraz Arsenalu, Nicolas Anelka został mianowany dyrektorem sportowym w 4-ligowym Hyeres.

41-latek ma za sobą wspaniałą karierę, w trakcie której zdobywał trofea w całej Europie, a teraz zamierza przenieść swoje doświadczenie z szatni na stanowisko w zarządzie. Francuski klub ogłosił wczoraj Anelkę nowym członkiem zarządu, po tym jak z klubem pożegnał się francuski biznesmen, Mourad Boudjellal.

Przyjmuje się, że nowy właściciel odpowiedzialny jest za sukces drużyny rugby z Toulon. Drużyna ta występowała w drugiej lidze rozgrywek, natomiast po zmianie właściciela stała się trzykrotnym mistrzem Europy.

Anelka zdobył mistrzostwo Anglii z Chelsea w 2010 roku oraz był częścią zespołu podczas triumfu w Lidze Mistrzów dwa lata później. Francuz ma w swoim dorobku również trzy puchary FA Cup, w tym dwa zdobyte w barwach The Blues.

Hyeres to drużyna grająca na co dzień na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Mieści się w południowej Francji. Aktualnie zajmują 7 miejsce w tabeli. Ich bilans wynosi 4 wygrane i porażki oraz jeden remis.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW