Bierhoff: Bardzo cenię Tuchela
Bierhoff: Bardzo cenię Tuchela

Bierhoff: Bardzo cenię Tuchela

Dyrektor sportowy Reprezentacji Niemiec, Olivier Bierhoff jest bardzo zadowolony, że to Thomas Tuchel został trenerem Chelsea.

Gdy trenerem The Blues był jeszcze Frank Lampard w przestrzeni medialnej pojawiały się głosy, że mecz z Atletico Madryt w Lidze Mistrzów zakończy się porażką. Odkąd stery objął Niemiec pojawiła się nadzieja, że Chelsea jest w stanie wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Mówi się, że Tuchel został ściągnięty również po to, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał dwóch letnich transferów – Kaia Havertza i Timo Wernera. Odkąd Niemcy przybyli na Stamford Bridge nie mogą wrócić do formy, jaką reprezentowali w Bundeslidze.

Początek Tuchela jest pozytywny, na 9 punktów zdobył 7, jednak w grze Wernera i Havertza poprawy nie widać. Bierhoff dla SportsBild powiedział:

– Byłem zadowolony z jego przeprowadzki. Nie mówię tego, by krytykować Lamparda, tylko dlatego, że bardzo cenię Thomasa Tuchela. Zawodnicy zawsze mieli o nim bardzo dobre zdanie.

– Potrafi wydobyć z zawodnika to co najlepsze. Jestem pewny, że pomoże Wernerowi i Havertzowi w rozwoju, aby zaczęli grać na najwyższym poziomie. Chelsea pod wodzą Tuchela uzyska jeszcze większą stabilizacje, aby zapewnić sobie jak najlepszą pozycje w Premier League.

Źródło: Sportwitness

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW