BVB gotowe sprzedać Jadona Sancho w letnim okienku?
BVB gotowe sprzedać Jadona Sancho w letnim okienku?

BVB gotowe sprzedać Jadona Sancho w letnim okienku?

Zarząd Borussi Dortmund najprawdopodobniej nie będzie zatrzymywał młodego Anglika i pozwoli mu odejść w najbliższym okienku. Wśród kandydatów do pozyskania Sancho wymienia się m.in. Chelsea.

W poprzednim oknie transferowym o angielskiego pomocnika intensywnie zabiegał Manchester United, a sam zainteresowany sprawiał wrażenie gotowego na transfer. Do transakcji ostatecznie nie doszło, a przeszkodą okazała się kwota, którą Borussia oczekiwała za swojego zawodnika – 120 milionów euro.

Tym razem jednak, cena powinna być znacznie niższa. W dużej mierze jest to spowodowane 75-milionową dziurą w budżecie, którą zarząd planował załatać wygrywając ligę. Mimo ambitnych planów, BVB znajduje się aktualnie na 6 miejscu, więc aby pozbyć się długu, klub z Zagłębia Ruhry będzie zmuszony sprzedać którąś ze swoich gwiazd.

Manchester United pozostaje w gronie zainteresowanych i głównych faworytów, jednak do walki o pomocnika najpewniej wróci Chelsea. The Blues rozważali transfer Sancho już w poprzednim oknie, ale ostatecznie ściągnęli inną gwiazdę Bundesligi – Kaia Havertza.

Źródło: Sport1

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW