Michael Ballack: Timo był przyzwyczajony do innej gry w Lipsku
Michael Ballack: Timo był przyzwyczajony do innej gry w Lipsku

Michael Ballack: Timo był przyzwyczajony do innej gry w Lipsku

Michael Ballack wyjaśnił, dlaczego Timo Werner ma problemy w Chelsea oraz wspiera napastnika reprezentacji Niemiec, aby jak najszybciej odnalazł swoją formę.

Były piłkarz oraz menedżer Chelsea, Frank Lampard próbował wydobyć jak najwięcej z Wernera, a teraz Thomas Tuchel będzie chciał, aby 24-latek zaczął pokazywać to, na co go stać.

– Timo zaczął całkiem nieźle. Oczywiście, jeśli napastnik nie zdobywa bramek, to trudno mu zachować pewność siebie. Uważam, że jest to dla niego bardzo trudne, bo w Lipsku był przyzwyczajony do innej gry. Miał o wiele więcej miejsca przed sobą. – powiedział Ballack.

– Chelsea to rodzaj drużyny, która ma duże posiadanie piłki i chce dominować przeciwnika. Może nawet bardziej w przypadku Tuchela. Może powinien troszkę popracować nad jego stylem gry lub przesunąć go na lepszą pozycję.

– Jako napastnik jesteś zależny od swojego kolegi, który musi cię znaleźć. Jeśli się przełamie, będzie mógł znaleźć swoją dawną formę. Miał dobre momenty w reprezentacji, wykorzystując swoją fizyczność i siłę, aby rozpędzić się na skrzydle. Kiedy się przełamie, wtedy znów wszystko pójdzie lepiej.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW