Alan Shearer: Tuchel potrzebuje napastnika z najwyższej półki, jeśli chce się bić o mistrzostwo
Alan Shearer: Tuchel potrzebuje napastnika z najwyższej półki, jeśli chce się bić o mistrzostwo

Alan Shearer: Tuchel potrzebuje napastnika z najwyższej półki, jeśli chce się bić o mistrzostwo

Rekordzista liczby strzelonych bramek w Premier League uważa, że Thomas Tuchel powinien rozejrzeć się za napastnikiem z samego topu, aby powalczyć o mistrzostwo. Tuchel decyduje obecnie o wyborze pierwszej jedenastki po tym, jak Frank Lampard został zwolniony.

Niemiec w swoich pierwszych spotkaniach korzystał ze wszystkich trzech napastników w różnych kombinacjach. Jednak Shearer uważa, że Chelsea potrzebuje kogoś z najwyższej półki, aby poprawić jakość ich ataku. Dodatkowo Anglik wypowiedział się o obecnych poczynaniach Niemca.

– On każdemu daje możliwość gry. W pierwszym meczu nie grał Mountem oraz na zmianę gra Chilwellem i Alonso. Giroud też był na boisku, zmienił nieco system. Daje każdemu szansę, aby ten mu zaimponował.

– Nadal uważam, że brakuje im środkowego napastnika klasy światowej, z którym mogliby rzucić wyzwanie innym i powalczyć o mistrzostwo. Będą się bić o najlepszą czwórkę, ale uważam, że jeśli chcą wejść na kolejny poziom, powinni ściągnąć kogoś z najwyższej półki.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW