Chelsea osiągnęła porozumienie z agentem Boatenga
Chelsea osiągnęła porozumienie z agentem Boatenga

Chelsea osiągnęła porozumienie z agentem Boatenga

Jak donoszą najnowsze raporty, Chelsea osiągnęła porozumienie z agentem niemieckiego obrońcy, w sprawie transferu na Stamford Bridge podczas letniego okienka transferowego.

Według Todofijaches, The Blues podjęli pierwsze kroki w celu wzmocnienia swojej defensywy na następny sezon. Działacze Chelsea mieli osiągnąć porozumienie z otoczeniem Boatenga. 32-latek po sezonie zostanie wolnym agentem i najprawdopodobniej opuści szeregi mistrza Niemiec.

Chelsea pracuje nad transferem już od dłuższego czasu, działacze mieli zacząć jeszcze za kadencji Franka Lamparda. Rozmowy cały czas posuwają się do przodu i transfer Boatenga na Stamford Bridge wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Todofijaches utrzymuje, że jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to Niemiec będzie pierwszym transferem Thomasa Tuchela.

Dyrektor sportowy Bayernu, Hasan Salihamidzic jakiś czas temu wypowiedział się na temat sytuacji 32-latka.

– Wszyscy wiemy, że kontrakt Jerome’a obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Będziemy rozmawiać z nim oraz z jego otoczeniem w rozsądnym czasie.

– Podejmiemy sprawiedliwą dla każdego decyzję. W tej chwili nie jest to dla nas problemem.

Źródło: Team Talk, Todofijaches

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW