Alan Hudson: Chelsea być może powinna wymienić napastnika
Alan Hudson: Chelsea być może powinna wymienić napastnika

Alan Hudson: Chelsea być może powinna wymienić napastnika

Były piłkarz Chelsea, Alan Hudson zasugerował w ostatnim czasie, że być może Chelsea powinna wymienić Timo Wernera po słabym początku kariery na Stamford Bridge.

Reprezentant Niemiec świetnie spisywał się RB Lipsk, skąd przyszedł do Chelsea, jednak od samego początku nie spełnia oczekiwań i zawodzi w większości meczów. Timo w dobrze prezentował się w pierwszych meczach sezonu, jednak bardzo szybko zgasł.

Hudson wydaje się być zaniepokojony tą sytuacją twierdząc, że nowy menedżer Chelsea, Thomas Tuchel potrzebuje nowej „9” na miarę Didiera Drogby.

– Wszyscy wiemy, że Lampard powinien na samym początku porozmawiać z Abramowiczem o tym, jak bardzo ważny dla Chelsea jest Eden Hazard. Jeśli teraz grałby tutaj, może byliby w czołówce. On robił różnicę, i nie dziwne jest to, że nie radzi sobie w Realu Madryt? W tym sporcie, za pieniądze nie kupisz szczęścia.

– To dziwne, że Werner dobrze zaczął, jednak się pogubił szukając odpowiedzi. To się zdarza. Gdyby nadal prezentował taką formę, nie mówilibyśmy o tym. Ale Chelsea potrzebuje napastnika jak Abraham, tylko w lepszym wydaniu. Powrót do Didiera Drogby czy Petera Osgooda za moich czasów. Wielcy, imponujący gracze, którzy potrafili grać, ale co ważniejsze, nie dawali się zastraszyć swoim przeciwnikom.

– Rozmawiamy o Erlingu Haalandzie, ale jak wiemy, to najcięższa liga świata, nie najlepsza, ale najcięższa.

– Widzieliśmy wielu, którzy się o tym przekonali. Przychodzą po kilku dobrych sezonach, zarabiają pieniądze i wracają do domu. Spójrz na Fernando Torresa. W Liverpoolu był jednym z najlepszych, był genialny. A w Chelsea był niewidzialny. On po prostu nie pasował do ich stylu.

Źródło: Caught Offside

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW