Chelsea przygląda się sytuacji Varane’a
Chelsea przygląda się sytuacji Varane’a

Chelsea przygląda się sytuacji Varane’a

Przyszłość Raphaela Varane’a w Realu Madryt stoi pod znakiem zapytania – umowa gracza wygasa już za półtora roku, a on sam nie potrafi porozumieć się z klubem w sprawie odnowienia.

Real może więc być zmuszony do sprzedaży go już latem, aby nie tracić go zupełnie za darmo rok później. To sprawia, że wiele europejskich klubów spogląda w kierunku Francuza, bowiem jego cena może być bardzo atrakcyjna.

Wśród klubów zainteresowanych usługami reprezentanta Francji, najczęściej wymienia się Paris Saint-Germain oraz Manchester United, jednakże Chelsea także pojawia się w doniesieniach.

Cena oczekiwana przez Real Madryt ma wynosić około 45 milionów funtów, jednak nie wiadomo, na ile to realistyczne wyliczenia.

27-letni stoper nie znajduje się obecnie w najlepszym etapie kariery, jednak ma przed sobą jeszcze wiele lat gry, a jeszcze jakiś czas temu był uznawany za jednego z topowych stoperów świata i trudno się dziwić, że niektóre kluby będą w stanie zaryzykować.

Źródło: MARCA

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW