Thomas Tuchel poprosił zarząd o transfer Jadona Sancho
Thomas Tuchel poprosił zarząd o transfer Jadona Sancho

Thomas Tuchel poprosił zarząd o transfer Jadona Sancho

Niemiecki menedżer chce, aby władze klubu spróbowały złożyć ofertę Borussii Dortmund w celu zakupu Jadona Sancho.

Zainteresowany usługami Anglika jest również Manchester United i to oni będą musieli stoczyć walkę o utalentowanego skrzydłowego. Sancho jest celem długoterminowym dla United oraz uważa się, że to właśnie Ole Gunnar Solskjaer jest na czele kolejki, aby ostatecznie sprowadzić go na Old Trafford.

Thomas Tuchel miał zakomunikować władzom w ostatnim czasie, że będzie próbował przekonać Sancho na transfer do Londynu. Dodatkowo Borussia ma obniżyć cenę wyjściową za 20-latka, co powinno zainteresować kilka innych klubów.

Jadon Sancho miałby być dostępny za około 80 milionów euro, co pomogłoby niemieckiemu klubowi zmniejszyć jego problemy finansowe. Sprawiłoby to jednak, że inne kluby skusiłyby się na próbę podpisania kontraktu z 20-latkiem.

Źródło: Sport1, Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW