Ziyech: To irytujące!
Ziyech: To irytujące!

Ziyech: To irytujące!

Hakim Ziyech zmaga się z ciągłymi problemami z urazami na początku swojej przygody z Chelsea. 

Marokańczyk postanowił wypowiedzieć się o tym, jak przebiega u niego aklimatyzacja i jak wielki wpływ na jego start w nowym klubie miały urazy.

– To było dla mnie bardzo trudne półrocze w Chelsea.

– Już na początku sezonu doznałem urazu, a gdy wróciłem przytrafił mi się kolejny. Rzeczy nie poszły tak, jak mogłem sobie tego zażyczyć.

– Poza tym tempo gry jest znacznie wyższe niż w Holandii. A po jakimś czasie przytrafiła mi się kolejna kontuzja.

– To bardzo irytujące! Nie zamierzam jednak się załamywać, mam wsparcie przyjaciół oraz mojej mamy, jednak byłem przyzwyczajony do tego, że miałem ich blisko siebie. Teraz jest nieco trudniej, gdyż dzieli nas odległość, a lockdown pogorszył jeszcze sprawę. Musiałem też nauczyć się jeździć po drugiej stronie jezdni. Obyło się bez wypadków, ale było trudno.

Ziyech został zapytany o zmianę menedżera.

– Każdy wie, co może się wydarzyć, gdy wyniki nie są wystarczająco dobre. To nie pierwszy raz w mojej karierze, gdy widzę zwolnienie menedżera. Teraz musimy poczekać na to, aby zobaczyć jaki styl gry preferuje Tuchel. Mogę grać na prawym skrzydle lub w środku pola – dla mnie najważniejsza jest gra.

– Wierzę w siebie od zawsze, wiem co potrafię i nie nakładam na siebie presji. Kibice Chelsea nie widzieli jeszcze najlepszej możliwej wersji Hakima Ziyecha.

Źródło: The Sun

 

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW