Franck Kessie częścią wymiany za Tomoriego?
Franck Kessie częścią wymiany za Tomoriego?

Franck Kessie częścią wymiany za Tomoriego?

Jeżeli Fikayo Tomori przeniesie się do AC Milanu na stałe, Chelsea złoży zapytanie o pomocnika Rossonerich, Francka Kessiego.

Anglik dołączył w ostatnich dniach styczniowego okienka transferowego do włoskiej drużyny na zasadzie wypożyczenia. Milan posiada opcją wykupu za około 25-30 milionów euro.  Zarząd Rossonerich uważa, że kwota wykupu jest wysoka, jednak The Blues mogą zaproponować ofertę wymiany, ponieważ Thomas Tuchel rozważa kilka opcji.

Wymiana może dojść do skutku, jednak były piłkarz Atalanty czy Ceseny na pewno nie odejdzie za mniej niż 40 milionów euro. Jego kontrakt upływa w czerwcu 2022 roku i wygląda na to, że zostanie on przedłużony. Oznacza to, że aby transakcja doszła do skutku, Chelsea musiałaby zbliżyć do siebie wyceny obu tych zawodników.

Iworyjczyk rozegrał w tym sezonie 20 spotkań, w których zdobył 7 bramek oraz zanotował 3 asysty. Wraz z Milanem, Kessie prowadzi w tabeli Serie A z przewagą dwóch punktów nad Interem.

Źródło: Sempre Milan

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW