Juan Sebastian Veron: Nie powinienem odchodzić z Manchesteru do Chelsea
Juan Sebastian Veron: Nie powinienem odchodzić z Manchesteru do Chelsea

Juan Sebastian Veron: Nie powinienem odchodzić z Manchesteru do Chelsea

Były reprezentant Argentyny uważa, że powinien zostać w Manchesterze United w 2003 roku. Pomocnik przybył do Anglii z Lazio w 2001 roku, jednak dwa lata później zmienił barwy na rzecz londyńskiego klubu.

Veron nie radził sobie z grą w Anglii, był bardzo niekonsekwentny w środku pola United. Pobyt w Chelsea również nie należał do najprzyjemniejszych. Po latach Argentyńczyk uważa, że nie powinien zmieniać klubu w 2003 roku.

– Czułem, że transfer do Chelsea będzie dla mnie szansą, by więcej grać, jednak nie powinienem tam odchodzić.

– Nie mówię tego ze względu na Chelsea. To miłe, kiedy klub chce cię kupić, jest podekscytowany, że możesz coś dla nich zrobić. Aby dokonać takiej inwestycji, klub musi w ciebie wierzyć oraz ci ufać.

– Właściwie trudniej mi było żyć w Londynie, niż w Manchesterze, ponieważ pochodzę z La Platy, która jest małym miastem. Żałuję, że nie mogłem zostać dłużej w United, bo wierzę, że mógłby zrobić wszystko inaczej.

– Gdybym został w Manchesterze to myślę, że miałbym większą ciągłość na boisku.

Źródło: FourFourTwo

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW