Micheal Owen: Aby wygrać ligę, Chelsea potrzebuje topowego napastnika
Micheal Owen: Aby wygrać ligę, Chelsea potrzebuje topowego napastnika

Micheal Owen: Aby wygrać ligę, Chelsea potrzebuje topowego napastnika

Legenda angielskiej piłki, Micheal Owen, w wywiadzie dla serwisu Premier League wskazał brakujący w układance element, który, jego zdaniem, pozwoliłby Chelsea wygrać ligę. 

Nigdy nie czułem się pewnie wobec napastników w Chelsea, chyba od czasów Drogby. Mówię tylko, że zadaje sobie pytanie: “Czy Chelsea wygra ligę? Czy naprawdę liczą się w stawce?”. Oczywiście, mają świetnych piłkarzy – przecież Olivier Giroud wygrał Mistrzostwo Świata i jest genialnym piłkarzem. Ale, żeby wygrać ligę, potrzebujesz najlepszych z najlepszych a nie wydaje mi się, aby Tammy Abraham czy Olivier Giroud znajdowali się w gronie 10 czołowych napastników świata.

Wielu trenerów starało się załatać tę dziurę – choćby przykład Wernera. Chelsea stara się kupować coraz lepszych napastników. Ale uważam, że pomimo wydania fortuny nie udało się tej sprawy porządnie załatwić.

Wspomniałeś Diego Costę, sprowadzili także Torresa w szczytowym momencie jego kariery, także na Moratę wydali duże pieniądze. Czują, że tak tkwi problem. To nie jest rażąco widoczne, ale jeżeli chcą wygrać ligę, potrzebują zakontraktować światowej klasy napastnika. 

Źródło: Premier League Productions

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW