Trener Barnsley: Tuchel był dobrym wyborem dla Chelsea
Trener Barnsley: Tuchel był dobrym wyborem dla Chelsea

Trener Barnsley: Tuchel był dobrym wyborem dla Chelsea

Trener Barnsley, Valerien Ismael powiedział, że jego drużyna będzie gotowa na czwartkowy mecz z Chelsea w FA Cup.

Ismael ma doświadczenie w grze oraz pracy trenerskiej w Niemczech. Podczas pobytu w Wolfsburgu, musiał uznać wyższość Tuchela oraz jego Borussii Dortmund. Dzisiaj cieszy się z możliwości zmierzenia swoich młodych piłkarzy z drużyną grającą w Lidze Mistrzów.

– To był dobry wybór dla Chelsea. Tuchel jest jednym z najlepszych w Europie. Jego drużyny zawsze mają wyraźne założenia: posiadanie piłki, elastyczność oraz duża rotacja w środku pola.

– Jest to dla nas spełnienie marzeń, chcemy pokazać swoją jakość. Czy odciśniemy swoje piętno na tej drużynie? To coś wspaniałego dla moich młodych piłkarzy, zmierzyć się z jedną z najlepszych drużyn na świecie.

– To ogromne wyzwanie, ale chcemy znaleźć odpowiednią drogę. FA Cup rządzi się własnymi zasadami. To jedna z rzeczy, których się nauczyłem.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW