Wnioski po meczu z Sheffield
Wnioski po meczu z Sheffield

Wnioski po meczu z Sheffield

Chelsea wygrywa wyjazdowe spotkanie z ostatnią drużyną w tabeli. Zapraszam na wnioski z tego spotkania.

  1. Zdecydowanie najgorsze spotkanie Chelsea pod wodzą Tuchela. Bez pomysłu, nudna i bardzo przewidywalna była gra Chelsea. Dobrze, że udało się wygrać taki mecz, bo to może poprawić morale drużyny.
  2. Nie wiem jak inaczej niż wstydem nazwać fakt, że Chelsea kończyła mecz mając dwóch ofensywnych zawodników na boisku, gdy w tym samym momencie w drużynie Wildera po boisku biegało 4 napastników. Mam nadzieje, że ofensywny styl będzie preferowany przez Thomasa Tuchela.
  3. Świetny mecz rozegrał znów niezawodny w tym sezonie Mason Mount. Kolejny raz już został dla mnie najlepszym piłkarzem na boisku. Uważam, że w tym zawodniku rośnie nam legenda, przyszły kapitan i po prostu człowiek, który za ten klub odda się całkowicie.
  4. Bardzo dobry mecz rozegrał tez Timo Werner. Był bardziej zdecydowany niż w poprzednich meczach i oczywiście miał wielki udział przy obydwu bramkach Chelsea.
  5. Nie wiem po co dalej na boisku znajduje się miejsce dla Rudigera. To co pokazał w spotkaniu z Sheffield powinno już całkowicie odesłać go na ławkę rezerwowych. Skandaliczny występ, jednak to tylko i wyłącznie wina Tuchela, bo wiedział z kim na do czynienia.
  6. Świetnie czuje się na boisku Callum Hudson-Odoi. Fajnie, że Tuchel daje mu zaufanie. Callum może wejść na poziom światowy przy Niemcu. Oby tylko ominęły go wszelkie kontuzje. Sztuczki techniczne, które pokazał przy linii bocznej przypomniały mi Ronaldinho.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW