Chelsea sprzeda Tomoriego, aby znaleźć fundusze na Haalanda
Chelsea sprzeda Tomoriego, aby znaleźć fundusze na Haalanda

Chelsea sprzeda Tomoriego, aby znaleźć fundusze na Haalanda

Według raportów, Chelsea będzie skłonna sprzedać swojego wychowanka, aby zgromadzić jak najwięcej pieniędzy. Wiąże się to z transferem Haalanda na Stamford Bridge.

Tomori dołączył do Milanu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu, i wskoczył do wyjściowego składu po kontuzji Kjaer’a. W swoim debiucie z Interem wszedł z ławki, a jego pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce to wygrana 2:1 z Bologną. Dodatkowo pomógł zachować czyste konto w wygranym 4:0 meczu z Crotone. Jego pierwsze występy zaimponowały wszystkim, a najbardziej jego przygotowanie fizyczne oraz mentalne.

Według Football London, Chelsea rozważy opcję sprzedaży Anglika, aby zgromadzić jak najwięcej pieniędzy na transfer Erlinga Haalanda z Borussii Dortmund. Z klubem miałby pożegnać się również Kepa oraz inny obrońca, Andreas Christensen.

Real Madryt również ma w planach ruszyć po Norwega, a pomóc ma im w tym sprzedaż Luki Jovica. W lecie 2022 roku klauzula Haalanda będzie wynosić około 75 milionów euro.

Źródło: Football Lodnon, Sempremilan

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW