Harry Redknapp: Doradzałem Frankowi kupno Stonesa
Harry Redknapp: Doradzałem Frankowi kupno Stonesa

Harry Redknapp: Doradzałem Frankowi kupno Stonesa

Były menedżer Tottenhamu, Harry Redknapp pochwalił niesamowity powrót do formy Johna Stonesa oraz przyznaje, że doradzał Lampardowi sprowadzenie Anglika na Stamford Bridge.

Przez pewien okres John Stones bardzo często nie był brany w ogóle pod uwagę przy wyborze składu przez Pepa Guardiolę. Jednak od jakiegoś czasu, Stones wraz z Diasem wyrasta na jednego z najlepszych obrońców w lidze.

Redknapp przyznaje, że nigdy nie wątpił w jakość obrońcy oraz wyjawił Sky Sports jak namawiał swojego siostrzeńca na transfer Anglika.

– Są fantastyczni, nieprawdaż? A John Stones… co za powrót. Napisałem do Franka na początku sezonu, ale byli już w trakcie dopinania transferu. Napisałem: „Co z nim, Johnem Stonesem?”

– Myślę, że jest ogromnym talentem. Ktoś po prostu musiał go sprowadzić na ziemię i sprawić, żeby grał i wierzył w siebie. Teraz wrócił i wygląda na najlepszego obrońcę. Jest w fantastycznej formie.

Źródło: Sky Sports, Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW