Martin Keown: Tuchel powinien usiąść na ławce i być cicho
Martin Keown: Tuchel powinien usiąść na ławce i być cicho

Martin Keown: Tuchel powinien usiąść na ławce i być cicho

Były obrońca Arsenalu uważa, że w trakcie meczów Chelsea, Tuchel powinien siedzieć na ławce i być cicho. Keown, który komentował czwartkowy mecz Chelsea z Barnsley, był zniesmaczony zachowaniem Niemca.

– Tuchel przyszedł do klubu i miał pięć bardzo dobrych wyników. Chelsea pokazała wczoraj inną stronę swojej gry, z charakterem. Ale musisz ograniczyć ilość wiadomości, które do ciebie docierają. Cały czas był na nogach, był zły wczorajszego wieczoru.

– To jedna z nich: „Trenerze, czy mógłbyś być cicho, muszę się skoncentrować. To trudne boisko, jestem na nim. Pozwól mi grać.”

– Wydawało mi się, że nie zachował balansu. Nie wykonywałem tej pracy i to musi być frustrujące, aby uzyskać swój punkt widzenia, swoją wizję. Ale on musi znaleźć odpowiedni balans, równowagę.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW