Matt Law o Upamecano i Haalandzie
Matt Law o Upamecano i Haalandzie

Matt Law o Upamecano i Haalandzie

Wiemy już, że Dayot Upamecano trafi latem do Bayeru – z piłkarzem łączona była również Chelsea.

Według Matta Lawa, zainteresowanie Francuzem ze strony klubu ze Stamford Bridge istniało, jednak skauci klubu nie byli do końca przekonani do zawodnika. Klub nie chciał również zaczynać wojny na tygodniówki w walce z Bayernem.

Mówi się również o Davidzie Alabie, jednak w jego przypadku, tygodniówka oczekiwana przez zawodnika jest zbyt wysoka, dodatkowo sam zawodnik wolałby występować w linii pomocy.

Priorytetami dla Chelsea w letnim oknie transferowym będą stoper oraz napastnik. Zainteresowanie Haalandem istnieje jeszcze z czasów, kiedy ten grał dla Salzburga, jednakże problemem była pensja oczekiwana przez gracza oraz jego agent – mino Raiola. I nie jest to wyłącznie problem The Blues.

Niemieckie źródła mówią także o tym, że Borussia Dortmund poinformowała już swojego napastnika, że ten nie otrzyma zgody na opuszczenie zespołu latem – Haaland odejdzie dopiero po kolejnym sezonie, gdy jego klauzula będzie aktywna.

Źródło: Matt Law / SPORT1

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW