Paul Merson: Chelsea to najlepsza opcja dla Haalanda
Paul Merson: Chelsea to najlepsza opcja dla Haalanda

Paul Merson: Chelsea to najlepsza opcja dla Haalanda

Paul Merson jest przekonany, że jeśli Norweg przejdzie do Chelsea, to poprowadzi ją do tytułu Premier League, lekceważąc zainteresowanie Manchesteru United. Haaland pracował w przeszłości z menedżerem Czerwonych Diabłów w Molde, 18 miesięcy temu.

Młody napastnik jest bez wątpienia jednym z najlepszych strzelców na świecie. W letnim okienku, Borussia będzie musiała stoczyć wiele bitew, aby zachować Haalanda na Signal Iduna Park.

20-latek przy wyborze klubu, będzie się kierował nowymi wyzwaniami. Merson uważa jednak, że to Chelsea będzie najlepszą opcją i nakłania United do pozyskania napastnika Spurs, Harry’ego Kane’a.

– Ze wszystkich drużyn zainteresowanych Haalandem, to Chelsea potrzebuje go najbardziej. Zawsze odnosili sukcesy z piłkarzami o postawie takiej jaką ma Haaland. Gdziekolwiek trafi, będzie tam strzelał bramki seryjnie.

– Jeśli kupicie go w to lato, nadal będzie opcja aby na nim zarobić, z powodu jego wieku. Nie jestem pewny, czy wpasowałby się w styl Manchesteru City, gdzie prawdopodobnie nie grałby tak dużo.

– Jednak ktokolwiek go kupi, to on będzie tego wart. Cały czas robi świetne liczby. Ktokolwiek go zgarnie, będzie miał większe szanse na zdobycie mistrzostwa.

– Manchester United również powinien być nim zainteresowany. Cavani dobrze sobie radzi, ale nie jest przyszłościowym zawodnikiem Manchesteru. Jeśli ruszą po Haalanda i go zdobędą, ten wzniesie ich na wyższy poziom. Ale czy zamiast tego, nie sięgną po Kane’a?

– Nie ma szans, że Kane przejdzie do Chelsea. Ale być może dołączy do United, a to pozwoliłoby Chelsea kupić Haalanda.

Źródło: Metro, Daily Star

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW