Conor Gallagher: Czuję, że bardzo się tutaj rozwinąłem
Conor Gallagher: Czuję, że bardzo się tutaj rozwinąłem

Conor Gallagher: Czuję, że bardzo się tutaj rozwinąłem

Conor Gallagher przebywa obecnie na wypożyczeniu w West Bromwich Albion. Wychowanek przyznaje, że dobrze czuje się w zespole beniaminka Premier League, a dzięki nowym kolegom szybko zaaklimatyzował się w klubie.

West Brom znajduje się aktualnie w strefie spadkowej. Forma Gallaghera to jeden z niewielu pozytywów, które można powiedzieć o nich w tym sezonie. W niedzielnym meczu przeciwko Manchesterowi United, to po asyście Anglika padła bramka dla WBA.

– Cieszę się z pobytu tutaj od pierwszych dni. Poznaje wszystkich chłopaków, są bardzo dobrzy. Są mili, dzięki czemu szybko się tutaj zadomowiłem i mogę cieszyć się grą w piłkę. Odkąd zacząłem grać i trzymać się z innymi, pomogło mi to nabrać pewności siebie.

– Czuję, że bardzo się tutaj rozwinąłem. Pokazałem innym, że jestem wystarczająco dobry, aby grać na tym poziomie. To czas, żeby iść dalej, nigdy nie możesz się zatrzymywać.

– To wspaniałe i mam nadzieję, że będę mógł to kontynuować i pomóc jeszcze bardziej drużynie w tym sezonie.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW