Roy Keane: Zawsze ciężko mi było polubić Chelsea
Roy Keane: Zawsze ciężko mi było polubić Chelsea

Roy Keane: Zawsze ciężko mi było polubić Chelsea

Roy Keane jakiś czas temu wypowiedział się na temat klubu z Premier League, którego najbardziej nie lubi. Tym zespołem okazała się londyńska Chelsea.

Część kariery pomocnika zbiegła się w czasie z momentem zakupu Chelsea przez Romana Abramowicz w 2003 roku. Był to przełomowa chwila dla historii klubu. Od tego czasu The Blues stali się jednym z największych i najbardziej utytułowanych klubów.

Manchester United wraz z Chelsea, często mierzył się o tytuł mistrzowski. Keane przyznał, że w przeciwieństwie do Liverpoolu oraz Arsenalu, Chelsea była rywalem, którego trudno mu było pochwalić.

– Właściciel najwyraźniej miał zamiar wydawać na to pieniądze. – powiedział Keane w 2017 roku dla Sky Sports. – Wydali już setki milionów, i prawdopodobnie nadal będą tak robić. To właśnie czyni z nich przyzwoitą drużynę.

– Pamiętam, jak w latach 80 oglądałem Liverpool. To było genialne. Mieliśmy też szacunek do Arsenalu. Zawsze ciężko mi było polubić Chelsea. Nadal jestem niechętny.

– Niezależnie od tego, w jaki sposób to osiągnęli, trudno mi ich chwalić. Ale to tylko osobista sprawa.

Źródło: SPORTbible, Sky Sports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW