Tuchel: Hudson-Odoi to czysty talent
Tuchel: Hudson-Odoi to czysty talent

Tuchel: Hudson-Odoi to czysty talent

Szkoleniowiec Chelsea, Thomas Tuchel przyznał, że śledził rozwój Angielskiego skrzydłowego przez prawie dwa lata, gdy był jeszcze trenerem PSG.

Pod wodzą nowego szkoleniowca, Hudson-Odoi zagrał we wszystkich 5. spotkaniach, najczęściej jako prawy wahadłowy. Anglik imponuje formą.

– Zwróciłem swoją uwagę na Calluma już w Paryżu. Powiedziałbym, że to było jakieś dwa lata temu. Jego imię pojawiło się na „radarze” z prostego powodu: to ogromny talent i ma wielki potencjał.

– Zawsze go lubiłem za to jaką postawę pokazuje na boisku, teraz oczywiście znam go jeszcze lepiej. Jest strasznie pozytywnym człowiekiem i ciągle się uśmiecha.

– Strasznie to lubię, tą jego całą pozytywną aurę na boisku i poza nim. Poza tym, jest utalentowany, posiada umiejętność nagłego przyspieszenia gry dzięki swoim rajdom na wysokiej intensywności, świetnie panuje nad piłką, potrafi strzelać gole i asystować.

– Pokazywał poziom na juniorskich szczeblach i przeniósł to na realia Premier League. Teraz Callum musi ciężko pracować, ciągle się rozwijać, ustabilizować poziom i stać się regularny.

– To jest duże wyzwanie, a my będziemy przy nim przy każdym z tych kroków. Zaliczył udane spotkania, ale nie może na tym poprzestać, musimy również ciężko pracować na treningach. Callum jest naprawdę świetnym zawodnikiem i jestem z niego bardzo zadowolony.

Źródło: Chelsea Official Site

 

 

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW