Jorginho wróci do Neapolu?
Jorginho wróci do Neapolu?

Jorginho wróci do Neapolu?

Agent Jorginho otwiera dyskusję o możliwym transferze swojego klienta do Napoli. Plotki o odejściu Włocha przybierają na sile za sprawą nowego potencjalnego trenera, którym miałby zostać Maurizio Sarri.

Od kiedy Jorginho dołączył do Chelsea w 2018 roku, ciągle mówiło się o jego powrocie do Włoch. Było to powiązane z Maurizio Sarrim, który w 2019 przejął stery Juventusu. Szkoleniowiec jest wielkim fanem talentu pomocnika, o czym świadczy częstotliwość, z jaką Jorginho pojawiał się w wyjściowej jedenastce za jego kadencji. Ponadto to właśnie Sarri zabiegał o przeprowadzkę Jorginho do Londynu, gdyż miał on być (podobnie jak w Napoli) podstawą jego zespołu.

Nietrudno więc się domyślić, że kiedy tylko pojawiły się plotki dotyczące nowego trenera Napoli, a jednym z najczęściej wymienianych nazwisk jest Sarri”, w dyskusji pojawi się także nazwisko włoskiego registy. Oliwy do ognia dolał Jorge Santos – agent pomocnika, który wyraźnie daje do zrozumienia, że jego klient planuje powrót do ojczyzny.

– Piłka nożna jest bardzo dynamiczna, nie można niczego wykluczać. Jeśli Sarri wróci, prawdopodobnie będzie chciał sprowadzić Jorginho. On bardzo go lubi, bo idealnie pasuje do stylu gry który preferuje. Niczego nie wykluczam. Jednakże Jorge ma jeszcze 2 lata kontraktu z Chelsea. Jest wyjściowym zawodnikiem reprezentacji i mając ofertę od ambitnej drużyny z planem na przyszłość, mógłby chcieć wrócić do Włoch.

Źródło: sportwitness.co.uk

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea od 2 klasy podstawówki. KTBFFH

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW