Rio Ferdinand: W Chelsea jest jeszcze trochę do zrobienia, aby skończyć sezon w TOP4 - Chelsea24News
Rio Ferdinand: W Chelsea jest jeszcze trochę do zrobienia, aby skończyć sezon w TOP4
Rio Ferdinand: W Chelsea jest jeszcze trochę do zrobienia, aby skończyć sezon w TOP4

Rio Ferdinand: W Chelsea jest jeszcze trochę do zrobienia, aby skończyć sezon w TOP4

Legenda Manchesteru United uważa, że w tym sezonie dla Chelsea prowadzonej przez Thomasa Tuchela może zabraknąć miejsca w czołowej czwórce.

Po zwolnieniu Franka Lamparda, Chelsea jest na dobrej drodze, aby ponownie wskoczyć do TOP4. Jeżeli w poniedziałkowy wieczór pokonają Newcastle, wskoczą na miejsce gwarantujące grę w Lidze Mistrzów. Dodatkowo, będą tracili tylko 4 punkty do drugiego Manchesteru United.

W wywiadzie dla BT Sport, Ferdinand opowiedział o szansach Chelsea na miejsce w czołowej czwórce.

– Myślę, że jest trochę za dużo do zrobienia. Leicester to nadal spójny zespół i myślę, że pozostałe drużyny będą w stanie ich po prostu wyprzedzić.

– Myślę, że Tuchel sobie z tym poradzi, lubię go jako menedżera. Uważam, że zawodnicy się do niego przekonali, jednak będzie jeszcze trochę do zrobienia, aby dostać się do TOP4. Nie będę zaskoczony jeśli im się uda, ale ja stawiam inaczej.

– Myślę, że jego celem na 100% jest Liga Mistrzów. Zobaczymy jak to będzie wyglądało, w innym przypadku może zostać zwolniony. Frank pewnie siedzi teraz w domu i powtarza sobie: „Mógłbym wprowadzić ten zespół do czołowej czwórki.”

Źródło: BT Sport

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW