Davide Zappacosta: Chciałem wrócić do gry i Genoa była odpowiednim klubem
Davide Zappacosta: Chciałem wrócić do gry i Genoa była odpowiednim klubem

Davide Zappacosta: Chciałem wrócić do gry i Genoa była odpowiednim klubem

Odkąd Roman Abramowicz zrezygnował z włoskich menedżerów, Davide Zappacosta nie miał szans na grę. Od tego czasu, jego przyszłość wydawała się być daleko od londyńskiej Chelsea.

Na sezon 2019/2020, AS Roma wydawała się świetnym klubem, jednak po poważnej kontuzji kolana, Włoch mógł spisać sezon na straty. Powrót do Chelsea miał mu dać czystą kartę, jednak Frank Lampard szybko dał Włochowi do zrozumienia, że nie widzi go w swoim zespole.

Kolejnym klubem, do którego Zappacosta został wypożyczony była Genoa. 28-latek łapie sporo minut w zespole Roberto Manciniego i liczy na transfer w letnim okienku transferowym.

W rozmowie z Il Secolo XIX, prawy obrońca wyjaśnił, co latem zaszło w Chelsea i dlaczego zdecydował się na wypożyczenie do Genoi.

– W ostatnim sezonie grałem bardzo mało dla Chelsea i zerwałem więzadła podczas pobytu w Romie. Chciałem wrócić do gry i Genoa była odpowiednim klubem. Ważny klub z pragnieniem zbudowania ambitnej drużyny i wielu kolegów pragnących gry.

– Dlatego się nie zawahałem i od razu powiedziałem tak. Od razu odnalazłem się w mentalności grupy i klubu, napędzanej chęcią gry.

Źródło: Il Secolo

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW