Rummenigge podaje nowe informacje na temat przedłużenia kontraktu z Niklasem Sule
Rummenigge podaje nowe informacje na temat przedłużenia kontraktu z Niklasem Sule

Rummenigge podaje nowe informacje na temat przedłużenia kontraktu z Niklasem Sule

Mistrzowie Bundesligi nie zdecydowali jeszcze czy przedłużą kontrakt z Niklasem Sule.

Środkowemu obrońcy pozostało 18 miesięcy kontraktu, dyrektor sportowy Bayernu wypowiedział się na temat przyszłości zawodnika.

Chelsea chce wykorzystać niepewną sytuację zawodnika. Angielski klub miałby ruszyć po Sule w trakcie letniego okienka tranferowego. Rummenigge ma nadzieję, że uda się przedłużyć kontrakt Niemca.

Co konkretnie powiedział dyrektor sportowy Bayernu?

Rummenigge: Chcemy grać dobrymi reprezentantami Niemiec w Bayernie. Niklas ma jeszcze kontrakt, który zobowiązuje go do gry rówież w przyszłym sezonie.

W tym momencie wstrzymamy się z rozmowami na temat przyszłości. Negocjacje zaczniemy latem, trzeba wszystko przeanalizować i podjąć decyzję kierując się spokojem.

Pandemia odcisnęła swoje piętno na finansach Bayernu.

Jeżeli dojdziemy do porozumienia, będę gotowy przedłużyć kontrakt z Niklasem. Jednak może się to udać tylko, jeżeli pewne warunki zostaną spełnione.

Skąd zainteresowanie Chelsea niemieckim obrońcą?

Chelsea nie potrafiła dobrać podstawowej pary stoperów od czasów Johna Terrego i Ricardo Carvalho. Aktualnie Zouma, Christensen, Silva i Rudiger walczą o minuty na Stamford Bridge.

Nowy trener The Blues wprowadził nowy system z trójką środkowych obrońców, który pozwolił na spokojne punktowanie w lidze. Nie zmienia to faktu, że nowe wzmocnienia mogą być wymagane w trakcie letniego okienka transferowego.

Sule, który ostatnie 4 lata spędził w zespole mistrza Niemiec ma niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pomoże rozszerzyć kadrę Chelsea. Jak donoszą media, cała operacja miałaby się zamknąć w 33 milionach euro.

Źródło: Goal

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW