Felix: Lubię styl Masona Mounta
Felix: Lubię styl Masona Mounta

Felix: Lubię styl Masona Mounta

Joao Felix dołączył do grona osób wychwalających Masona Mounta, wypowiadając się na łamach Telegraph w samych superlatywach o wychowanku The Blues.

Już jutro Chelsea zmierzy się z Atletico Madryt na stadionie w Bukareszcie w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z tej okazji młoda gwiazda zespołu ze stolicy Hiszpanii udzieliła obszernego wywiadu dla brytyjskiego dziennika The Telegraph.

– Występując w Benfice, grałem u boku Chrisa Willocka, który opowiadał mi, że w Chelsea jest chłopak bardzo do mnie podobny pod względem piłkarskim. Tym gościem był Mason Mount.

– Po tych wszystkich opowieściach nie mogłem doczekać się, aż zobaczę go na boisku. Parę lat później zadebiutował w seniorskiej kadrze Chelsea i zdarza mi się oglądać jego grę. Lubię jego styl i to jak zachowuje się z piłką przy nodze.

Co ciekawe, głównym tematem rozmowy była nowa generacja piłkarska, która zastąpić ma zbliżających się do końca swojej kariery Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego. Do nazwisk wymienionych przez dziennikarza, czyli Kyliana Mbappe i Erlinga Haalanda, Joao Felix dołożył właśnie wychowanka Chelsea.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW