Glenn Hoddle: Nie potrafię uzasadnić zmiany Hudsona
Glenn Hoddle: Nie potrafię uzasadnić zmiany Hudsona

Glenn Hoddle: Nie potrafię uzasadnić zmiany Hudsona

Callum Hudson-Odoi podczas meczu z Southampton został zmieniony przez Thomasa Tuchela zaledwie 30 minut po tym, jak pojawił się na boisku w drugiej połowie spotkania  Były angielski piłkarz, Glenn Hoddle, opisał zaistniałą sytuację z jego perspektywy.

– Komentowałem ten mecz i naprawdę zachodziłem w głowę. Widziałem, jak Callum kopnął butelkę, kiedy wchodził po schodach na trybuny. Pomyślałem, że albo jest smutny z powodu kontuzji, albo z powodu bycia zmienionym po tak krótkim czasie. Nie widziałem uzasadnienia tej zmiany.

– Manager, oczywiście, wie, jakiego nastawienia oczekuje od zawodników, ale u Calluma nie widziałem braku chęci. Był zawodnikiem, który realnie robił różnicę i napędzał akcję skrzydłami, tworzył sytuacje dla drużyny.

– Zmiana musiała być spowodowana, ale tutaj także zgaduję, brakiem wykonywania jakiś zadań w defensywie. Nie potrafię uzasadnić zejścia z boiska słabą grą. Ale manager jest bliżej i wie o wiele więcej niż ja.

– Callum Hudson-Odoi to zawodnik, którego warto obserwować. Jestem ciekawy, jak na tę sytuację odpowie. Uważam go za bardzo utalentowanego piłkarza.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW