Koke: To będzie walka na śmierć i życie - Chelsea24News
Koke: To będzie walka na śmierć i życie
Koke: To będzie walka na śmierć i życie

Koke: To będzie walka na śmierć i życie

Hiszpański pomocnik wypowiedział się na temat nadchodzącej rywalizacji z Chelsea w Lidze Mistrzów.

– Nie możemy się doczekać powrotu do tych rozgrywek. Nie graliśmy w Lidze Mistrzów od grudnia i zdajemy sobie sprawę, że czeka nas bardzo trudny pojedynek. To będzie walka na śmierć i życie. Najważniejszy jest pierwszy mecz, który teoretycznie gramy u siebie. Musimy zagrać bezbłędne spotkanie, aby dostać się do dalszej fazy.

– Jeśli chodzi o rozgrywanie meczu na nie swoim stadionie, nie będziemy szukać żadnych wymówek. Gramy w Bukareszcie, mamy stamtąd dobre wspomnienia. Wygraliśmy tam Ligę Europy i był to mój pierwszy tytuł w Atletico. Jesteśmy bardzo podekscytowani i damy z siebie wszystko, żeby wygrać.

Źródło: AS

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW