Werner: Intensywność w Premier League jest niesamowita - Chelsea24News
Werner: Intensywność w Premier League jest niesamowita
Werner: Intensywność w Premier League jest niesamowita

Werner: Intensywność w Premier League jest niesamowita

Napastnik The Blues skomentował jak przyjście Thomasa Tuchela wpłynęło na jego osobę.

– Oczywiście dużo pracowałem nad swoim angielskim, ale i tak niekiedy miałem problem z wyrażaniem tego, co mam na myśli i musiałem uważać, żeby nie zostać źle zrozumianym. Teraz to rzecz jasna nie problem, dzięki czemu czuję się trochę bardziej jak w domu.

– Na początku pobytu w Anglii byłem przekonany, że będę mógł robić tutaj rzeczy, które z łatwością wychodziły mi w Niemczech, ale szybko zostałem sprowadzony na ziemie. W Anglii nigdy nie ma łatwych gier.

– Zawodnicy są wysocy, brutalni i naprawdę szybcy, zwłaszcza defensorzy. To niesamowite, jaka intensywność panuje w Premier League. Nie jestem już nazywany super strzelcem, ale wraz z upływem czasu zdjąłem z siebie niepotrzebną presje.

Źródło: Kicker

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW