Simeone: Chelsea jest wielkim klubem
Simeone: Chelsea jest wielkim klubem

Simeone: Chelsea jest wielkim klubem

Trener Atletico Madryt odniósł się do dzisiejszego spotkania z Chelsea w Lidze Mistrzów.

– Musimy zagrać dobre spotkanie przeciwko świetnej drużynie, która ma nowego menedżera wykonującego wspaniałą pracę gdziekolwiek się znajduje. Chelsea jest wielkim klubem, rozwijającym  się z roku na rok. Sprowadzają nowych zawodników i inwestują w młode talenty.

– Kiedy działacze nie widzieli progresu z zainwestowanych pieniędzy, podjęli decyzję odnośnie zmiany trenera. Od tego czasu Tuchel wykonuje świetną pracę i pozytywnie wpłynął na wyniki. Wystarczy spojrzeć na to, kto jest ich bramkarzem, napastnikiem i jaką mają ławkę rezerwowych- ci zawodnicy mogą grać w każdej drużynie w Europie.

– Obecność Luiza Suareza jest dla nas nieoceniona, nie tylko w Lidze Mistrzów, ale w każdych rozgrywkach- daje nam niesamowitą energię i zaufanie. Każdy przeciwnik zwraca na niego dużą uwagę, ponieważ umie zdobywać bramki. Jest dla nas ważny każdego dnia.

– Nie ma sensu rozmawiać o rzeczach na które nie mamy wpływu. Żyjemy w takich, a nie innych czasach. Przez pandemię wielu ludzi zmaga się z wieloma trudnościami. Kochamy piłkę nożną i jesteśmy pogodzeni z tym, że nie zagramy na własnym stadionie. Musimy się skoncentrować i dać z siebie wszystko, niezależnie gdzie odbywa się spotkanie.

Źródło: Independent

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW