Cesar Azpilicueta: Nie dajmy się ponieść wynikowi - Chelsea24News
Cesar Azpilicueta: Nie dajmy się ponieść wynikowi
Cesar Azpilicueta: Nie dajmy się ponieść wynikowi

Cesar Azpilicueta: Nie dajmy się ponieść wynikowi

Kapitan naszego zespołu, Cesar Azpilicueta, wypowiedział się po meczu z Atletico na temat spotkania rewanżowego, gry drużyny w pierwszym meczu i prestiżu rozgrywek Champions League.

– Mecz był na styku. Nie mieliśmy wielu okazji. Wiedzieliśmy, że musimy z nich jak najwięcej wyciągnąć, bo Atletico to drużyna, która świetnie broni. Strzelenie im bramki nie jest łatwe.

– Musieliśmy bronić jako drużyna. Rozegraliśmy dobre spotkanie, ale wciąż mamy wiele rzeczy do poprawy.

– Atletico to solidny zespół. Wiedzieliśmy, że mają piłkarzy o wielkich umiejętnościach i potrafią kreować sytuacje na wiele sposobów. A kiedy grasz w 1/8 finału Ligi Mistrzów, każda okazja jest bardzo ważna.

– Teraz, awans do kolejnej fazy jest już na horyzoncie, ale wciąż musimy jeszcze wiele zrobić, aby go osiągnąć. Całkowicie wierzymy w to, że jesteśmy zdolni zagrać dobry mecz rewanżowy.

– Chcemy wygrywać każde spotkanie. Strzeliliśmy bramkę na wyjeździe – to ważne – i wygraliśmy mecz, nie tracąc bramki. Wynik spotkania jest pozytywny. Wiemy jednak, że musimy pracować, aby się rozwijać i przejść do kolejnej rundy.

– Jesteśmy w 1/8, a tutaj każda z 16 drużyn ma szansę na wygranie całego turnieju, więc róbmy małe kroki. Nie możemy dać się za bardzo ponieść temu wynikowi. Oczywiście, jest pozytywny, mamy dobrą formę, ale wiemy, że jako drużyna, możemy zajść dalej.

– Mamy świetny skład z jakością, odpowiednią ilością zawodników, rywalizacja wewnątrz drużyny, więc ciągle się doskonalmy.

Źródło: Chelsea Official Site

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW