Giroud: Zasłużyliśmy na zwycięstwo - Chelsea24News
Giroud: Zasłużyliśmy na zwycięstwo
Giroud: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Giroud: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Napastnik The Blues skomentował zwycięstwo z Atletico, w którym zdobył decydującą bramkę.

– Nie wiem co myśleć o tej bramce, przede wszystkim  skupiałem się na tym, żeby dobrze uderzyć piłkę. Kocham gole z przewrotki i cieszyłem się, że trafiłem do siatki.  Nie miałem pojęcia, czy byłem na spalonym. Mase powiedział mi, że piłka została zagrana przez obrońcę, więc trafienie zostało uznane, co bardzo ucieszyło mnie i całą drużynę.

– Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są bramki zdobywane na wyjazdach w europejskich rozgrywkach. Jestem jeszcze bardziej zadowolony z tego, że mogłem pomóc drużynie.

– Nasz intencje były jasne- przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać. Analizowaliśmy ich spotkania i wiedzieliśmy jak zagrać w defensywie. Broniliśmy dobrze jako drużyna, przez cały czas byliśmy bardzo skoncentrowani i zasłużyliśmy na ten wynik.

– Teraz musimy zachować ten sam poziom skupienia. Wiemy, że Atletico jest dobre na wyjazdach i nadal musimy być zdeterminowani. W Lidze Mistrzów liczą się najmniejsze detale. Zrobimy wszystko, żeby awansować do ćwierćfinału.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW