West Ham gotowy na sprzedaż Declana Rice'a, co za kwota! - Chelsea24News
West Ham gotowy na sprzedaż Declana Rice’a, co za kwota!
West Ham gotowy na sprzedaż Declana Rice’a, co za kwota!

West Ham gotowy na sprzedaż Declana Rice’a, co za kwota!

Jak donosi TalkSPORT, West Ham jest świadomy tego, że kluby obiorą na radar Declana Rice’a. Cena 100 milionów funtów ma odstraszyć potencjalnych nabywców.

Angielski pomocnik zagrał w każdym meczu West Hamu United, który spisuje się zdecydowanie ponad oczekiwania. Klub z Londynu melduje się aktualnie na 4 miejscu w tabeli, a Declan Rice rozegrał komplet minut.

Media łączą pomocnika z Manchesterem United i Chelsea, aby go jednak pozyskać konieczne może być sięgnięcie głęboko do kieszeni zarządu. Były właściciel Crystal Palace- Simon Jordan uważa, że będzie to jedno z najgorętszych nazwisk w nadchodzącym okienku transferowym.

Jordan był gościem w studiu talkSPORT, w którym rozmawiano na temat przyszłości zawodnika.

Jordan: To będzie interesująca historia transferowa, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć co się z nim stanie po sezonie.

Jego ostatnie występy są świetne, jestem pewien, że pojawią się chętni, którzy znajdą na niego pieniądze.

David Gold i David Sullivan (właściciele West Hamu) będą pod sporą presją, jeżeli pojawi się ktoś, kto wypisze czek na 80, 90 milionów funtów.

Prowadzący rozmowę Jim White, mówi o konieczności wydania około 100 milionów funtów.

White: Sullivan powiedział mi, że kwota musi się zbliżyć do 100 milionów, aby się jej przyjrzeli. Musimy jednak czekać, aby zobaczyć dokąd nas ta historia zaprowadzi.

Szanse West Hamu na zatrzymanie zawodnika u siebie zwiększą się, jeżeli uda im się awansować do Champions League. Młoty znajdują się aktualnie dwa punkty nad 5-tą w tabeli Chelsea. Pozycja może się zmienić, ponieważ następne mecze grają z Manchesterem City, Leeds, Manchesterem United i Arsenalem.

TalkSPORT przeprowadziło krótki wywiad z Ricem w programie śniadaniowym.

Rice: Jestem pewien, że uda nam się zakończyć sezon w top 4. Skłamałbym, mówiąc, że o tym nie myślę. Chciałbym awansować do Champions League.

Znajdujemy się na 4 pozycji zasłużenie, West Ham to klub z wielkimi ambicjami i umiejętnościami, jesteśmy gotowi na walkę o top 4.

Następne 4 mecze będą kluczowe, to one nas zweryfikują. Jeżeli uda nam się wywieźć trochę punktów, kto wie? Może zobaczymy West Ham w Champions League.

Źródło: TalkSPORT

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW