Roman Abramowicz dał zielone światło na transfer Haalanda! - Chelsea24News
Roman Abramowicz dał zielone światło na transfer Haalanda!
Roman Abramowicz dał zielone światło na transfer Haalanda!

Roman Abramowicz dał zielone światło na transfer Haalanda!

Roman Abramowicz dał zielone światło na transfer Erlinga Halaanda. Klub nie widzi w przeszkód w wydaniu stu milionów euro za norweskiego napastnika, który doskonale radzi sobie w Bundeslidze. Dwudziestolatek od momentu transferu z drużyny z Salzburga jest na celowniku najlepszych drużyn. Według niemieckich mediów Chelsea jest na dobrej pozycji zważając na fakt, że dysponują w kasie klubu kwotą, która jest wymagana przez Borrusię.

Thomas Tuchel może zagrać na nerwach swojemu byłemu pracodawcy, ściągając do siebie ich największą gwiazdę. Młody napastnik jest gwarantem bramek i niezawodności, a takiego profilu zawodnika potrzebuje londyński klub w ofensywie by walczyć o najwyższe cele. Tuchel rozstał się w nieciekawych relacjach z dyrektorem sportowym BVB Michaelem Zorcem, więc oczywistym jest, że nie będzie kierował się sympatiami starając się zakontraktować jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia.

Zdaje się, że Chelsea nie odczuła zbyt mocno kryzysu związanego z koronawirusem. Prywatny majątek rosyjskiego oligarchy pozwala na taki ruch w momencie, gdy reszta klubów musi minimalizować swoje wydatki i nie jest w stanie wydać fortuny na jednego zawodnika.

Agent Halaanda dodał oliwy do ognia w ostatnim czasie, opowiadając o zainteresowaniu innych klubów młodym Norwegiem:
– Tylko dziesięć zespołów na świecie stać na zakup mojego klienta i zapewnienie mu odpowiednich warunków.

Michael Zorc skomentował tą wypowiedź następująco:
– To oczywiste, że nie każdego stać na Erlinga, zwłaszcza po tym, co ostatnio pokazuje. Jeśli chodzi o liczbę klubów, które mogą sobie pozwolić na transfer to nawet nie mogę się doliczyć dziesięciu.

źródło: Daily Mail

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW